fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Виїзний банкет на весілля

Виїзний банкет на весілля

Весільні приготування – завжди клопітке заняття, яке передує велике торжество. Свято хочеться бачити гарно оформленим, правильно організованим, зі смачними стравами і щасливими обличчями. Це все лягає на молодих і їх близьких. Але чому б не взяти на себе найприємніше, а виїзний банкет на весілля замовити у професіоналів як компанія “Просто Кейтеринг” ?.

Ми займаємося цим в Києві вже багато років, великий досвід і згуртована команда фахівців надали послуги виїзного кейтерінгу на весілля безлічі задоволених клієнтів. Ми просто разом обговорюємо:

 • кількість гостей;
 • формат заходу;
 • необхідність додаткового оформлення;
 • присутність обслуговуючого персоналу та інше.

Ви висловлюєте своє уявлення про те, що хочете побачити і можете бути впевненими, що організація весільного банкету буде проведена кращим чином.

Що входить в замовлення

Якщо Ви бажаєте розгорнути святкування в Києві або в області, можете замовити у нас ті позиції, які відповідають Вашому баченню ідеального торжества. При цьому обов’язково визначитися з:

 1. Місцерозташуванням. Це повинно бути місце, яке налаштовує на правильний лад, що підтримує позитивний настрій, а також ідеальне для проведення зйомки і створення красивих фото на пам’ять. Там повинно бути доступно проведення весільних банкетів. Якщо виникло утруднення з цим питанням, можемо запропонувати оригінальні локації як одну з послуг.
 2. Ціною. У кожній ситуації основну роль відіграють фінансові можливості клієнта. Від цього залежить, скільки позицій з прайсу Ви можете замовити.
 3. Дизайном інтер’єру. Будь-яке приміщення вимагає додаткових вкладень, щоб перетворити його в унікальний простір, де весільні бенкети можуть порадувати молодих і гостей, відповідати мірками Києва і стати воістину шикарним заходом.
 4. Святковим меню. Ми готові виконати будь-який Ваш каприз, потрібно лише знати, що саме Ви хочете бачити на столі, і скільки чоловік буде присутнє. Адже є різниця, коли клієнт збирається замовляти страви на 30 осіб і подати їх в невеликому приміщенні або організовувати виїзний весільний банкет в Києві на природі, де буде не менше 100 персон.

Однак молоді мають можливість робити поправки і коментарі, коригувати кожну з послуг. У нас гнучка політика відносин з клієнтами, і для нас важливе не “конвеєрне” обслуговування за шаблоном, а індивідуальний підхід, який дозволяє замовляти, що завгодно, щоб банкет для весілля в Києві став дійсно прекрасною подією.

Чому “Просто Кейтеринг”

Одруження має супроводжуватися веселощами і смачними частуваннями, тому ми плануємо розташування столів, оформлення страв так, щоб гостям було зручно отримувати задоволення від їжі, напоїв, спілкування, розваг і танців. Ви можете замовити весільний банкет в нашій компанії і забути про свої клопоти, адже це неодмінно буде означати, що:

 1. Меню на весільний банкет буде розроблено в орієнтуванням на європейську якість і презентації. А страви тут готуються в умовах дотримання санітарно-гігієнічних норм.
 2. Якщо Ви віддали перевагу весільному бенкету на природі, ми передбачимо ймовірність погодних змін, комфорту кожного гостя і універсальність локації. Пропонуємо доставку декору, продуктів і навіть організацію транспорту.
 3. Ми враховуємо, що обслуговування весільного банкету в Києві має бути максимально грамотним і якісним. Персонал навчений залучати на себе мінімум уваги, вирішувати питання, не впливаючи на загальний настрій гостей.
 4. Вартість банкету на весілля в “Просто Кейтеринг” відповідає якості – максимум позитивних емоцій молодих, професіоналізму співробітників, докладених зусиль і впровадження знань, нових ідей.

Ми хочемо зробити початок сімейного життя кожної пари райдужним і світлим, провести корабель чистої любові в далеке успішне плавання. І щоб переконатися в наших намірах, Вам потрібно просто замовити банкет на весілля, забезпечивши професійний підхід до кожної деталі.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений