fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Про компанію

Простота завжди буває наслідком височини почуттів. Жан Даламбер

«Просто ми любимо свою роботу»

«Prosto Catering» – це команда професіоналів, які працюють в сфері обслуговування понад 10 років.

«Просто перевершуємо очікування»

Ми робимо все, щоб ваш Свято відчувався в кожній дрібниці і в кожній страві. Радувати вас все більше кожним новим заходом – ось наша мета.

Компанії «Prosto Catering» це досить просто. Тому що нас надихає радість у ваших очах.

«Просто виконуємо ваші бажання»

Ми розуміємо, що кожна людина унікальна. Унікальний і кожен випадок. Що б це не було – презентація в чистому полі, весільна церемонія на повітряній кулі або розмашистий офісний фуршет, – кожне приготоване нами блюдо буде створювати потрібний настрій. А сервіс і оформлення – підкреслювати задуманий вами концепт.

“PROSTO CATERING”

«Вам потрібно просто зателефонувати»: тел. (093) 202-33-21, (097) 838-96-94

Один телефонний дзвінок, і ваша вчорашня головний біль перетворюється в ваш завтрашній розкішне свято. Спробуйте раз, і ви зрозумієте: витрачати час на приємне передчуття, а не на нерви – просто

«Просто ми любимо готувати смачно!»

Вибирайте на сайті який підходить саме вашому ПОДІЇ меню. На ваші питання з задоволенням відповість наш шеф-кухар або менеджер

«Свято з великої літери – це Просто!»

У вашому святі повинна бути родзинка? Довіртеся нашим дизайнерам, і в вашому святі буде свіжий виноград!

«Просто приємні ціни»

Нас выбирают за наши ценности и за наши цены. Вы с первого раза поймете, почему:

 1. Ваше свято в бажаному місці. Замовте банкет в Києві на Новий рік

  Тепер можна забути про нескінченні пошуки ресторану, адже ресторан виявиться там, де цього захочете ви. Це може бути база відпочинку, офіс, заміська садиба і навіть футбольне поле. Останнє стане в нагоді, наприклад тим, хто мріє про тематичної весіллі (весільний кейтеринг).

 2. Професійний підхід до роботи. Prosto-Catering - кращий кейтеринг в Києві

  Так як на даному ринку послуг ми працюємо вже тривалий час, для своїх клієнтів ми готові надати всю допомогу у виборі місця, в підборі оформлення залу і так далі. У нас є фотоальбом наших робіт, тому ви зможете візуально уявити результат.

 3. Величезний вибір страв на будь-який смак

  Кейтеринг в Києві існує давно і компаній в місті працює багато, але тільки наша компанія PROSTO-CATERING заслужила таку популярність. Все це завдяки нашому величезному вибору меню. Вся справа в тому, що всі страви готують заслужені шеф-кухаря, а тому встояти хоча б перед одним їх шедевром просто неможливо.

 4. Прикраса столу - кожен стіл буквально твір мистецтва

  Кейтеринг в Києві не виняток, має на увазі не тільки великий вибір страв, але і прикраса залу, в тому числі і столів. Всю роботу по підборі посуду та оформлення святкових столів ми беремо на себе. Наші дизайнери вміють навіть з найпростіших речей створити на столі твір мистецтва. Це можуть бути вази з квітами, букет з повітряних куль, тканинне оформлення і так далі.

 5. Великий банкетний стіл за короткий час

  Вам достатньо просто нам зателефонувати і ми приїдемо в призначений час, щоб уточнити всі деталі. Святковий стіл буде накритий за дуже короткий час, і вам досить просто вибрати страви і стиль оформлення залу. Замовити кейтеринг в Києві – це незамінна послуга при проведенні корпоративних вечорів або презентацій.

 6. Великий вибір послуг

  Крім звичних банкетів, кейтерінг в Києві не став винятком, пропонує такі послуги як кава-брейк, фуршет Київ, корпоратив на природі, банкет на теплоході, доставка їжі в офіс, ресторанне обслуговування будинку і багато іншого. Наша компанія готова допомогти вам в будь-яку хвилину. Таким чином, ви заощадите свій дорогоцінний час, а ваші гості будуть у захваті від свята. З нами легко організувати банкет в Києві за найкоротші терміни.

 7. Професійне обслуговування

  Обслуговуючий персонал це, мабуть, найбільш важлива частина будь-якого свята. Наші працівники є справжніми професіоналами у своїй роботі, тому до себе на роботу ми беремо тільки кваліфікованих людей. Кожен знає всі правила своєї роботи і чітко їм слід. В результаті ви отримуєте доброзичливий персонал, який в будь-який момент готовий надати вам допомогу.

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений