fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Весільний фуршет

Весільний фуршет

Одруження – урочиста подія, яка вимагає чималих зусиль, адже організувати його і все продумати – та ще задача. Але сьогодні це зробити набагато легше, можна замовити фуршет на весілля в компанії “Просто Кейтеринг” і забути про свої клопоти в приготуванні, оформленні. Навіть проміжний весільний фуршет буде виконаний в кращому вигляді – шалено смачний і апетитний на вигляд.

Якщо Ви хочете отримати професійну допомогу цілої команди, замовляйте кейтеринг на весілля, і ми зробимо Ваше свято незабутнім. Гості після нього надовго залишаться під враженням, а атмосферні фото дозволять регулярно освіжати в пам’яті той приголомшливо веселий день з масою смакоти.

Про наші переваги

Ми прагнемо утримувати статус лідера серед конкурентів, тому вдаємося до будь-яких видів послуг, які допоможуть зробити сервіс ідеальним. Вже сьогодні кожен клієнт може скористатися такими можливостями:

 1. Виконання замовлення в терміновому порядку. Ми можемо підготувати все необхідне на фуршет на весілля вдома або для виїзду менш, ніж за 48 годин.
 2. Надання допомоги обслуговуючого персоналу – офіціанти, кухарі, інші помічники завжди готові до виконання обов’язків.
 3. Доставка. Фуршет весільний в Києві або області дозволяє безперешкодно здійснювати завантаження і вивантаження обладнання, їжі, продуктів.
 4. Прибирання після проведення заходу – збір і вивезення сміття, очищення поверхонь та видалення декору.

Одна з наших основних завдань полягає в тому, щоб мінімально обмежувати клієнтів в можливостях. Тому ми завжди можемо домовитися, як повинен виглядати вітальний фуршет на весіллі або завершальна її частина.

Коли ми накриваємо на стіл

Більшість бачить сенс в організації закусок при зборі гостей, а потім можна буде приступати до основної частини трапези. Однак шикарні свята нерідко затягуються і вимагають більше прийомів їжі. Тому ми пропонуємо зробити стіл для:

 1. Перекусу під час зйомок в фотостудії. Це досить тривалий процес, що вимагає невеликих смачних перерв. Тим більше що в багатьох приміщеннях такого типу місця вдосталь, щоб організувати навіть повноцінний фуршет для весілля.
 2. Полегшення очікування в РАГСі – легкі страви, які можна покласти в рот за один-два укусу і підняти собі настрій, поки всі чекають розпису або після нього, щоб привітати молодят з закінченням офіційної частини укладення шлюбу.
 3. Предбанкетного перекусу – тут закуски і напої можуть дуже стати в нагоді, тому що безліч людей буде очікувати вечірній банкет або весільний фуршет на природі. У Києві багато місць, де можна зробити все заздалегідь, щоб змушувати всіх чекати, однак, гідні локації нерідко вимагають рахуватися з їх популярністю.
 4. Теплохода, прогулянок зі зйомкою або в іншому місці, де гості з молодими планують тривале святкове перебування.

Домашніх приготувань нареченого і нареченої, іноді фуршет на викуп молодиці стає дійсно гарною ідеєю, адже це може затягнутися, і не можна допустити негативних емоцій.

Такі невеликі перекуси не можна назвати просто даниною моді чи святковими надмірностями, це турбота про близьких, які потребують невеликих перерв і підкріплення в такий відповідальний день.

Чому саме фуршет

Наша кейтерінгова компанія пропонує послуги не просто з оформлення та організації приготування меню на весільний фуршет. Ми робимо так, щоб виїзне весілля в стилі фуршет в Києві або навіть області стала одним з найяскравіших і насичених позитивними емоціями заходів. Для цього персонал і організатори довго вивчали дану тему, вчилися у професіоналів та постійно оновлюють свої знання.

В “Просто Кейтеринг” Ви можете вибрати будь-який формат святкування, але ми особливо рекомендуємо придивитися до використання фуршетного варіанту, це нетривіально, вишукано і сучасно. Особливо актуально таке рішення при великій кількості гостей, а також воно має ряд інших переваг:

 1. Зручно брати руками або виделкою без ризику потрапити в незручну ситуацію.
 2. Ви самі обираєте, що буде на столі, навіть якщо це весілля в форматі фуршету, є безліч ідей і рецептів, щоб здивувати рідних і зробити справжнє свято.
 3. Гості зосереджені не на прийомі їжі, а на розважальній програмі, караоке, танцях і спілкуванні.

Ми готові прислухатися до будь-якого Вашого побажання, тому сміливо озвучуйте свої уявлення про ідеальне торжество, а ми вже вирішимо, як це краще втілити в життя. Причому наше завдання полягає не тільки в шикарному виконанні, але і фінансовому обліку, ми обговорюємо з клієнтами вартість кожної позиції і домовляємося про підсумковій сумі, терміни, потім приступаємо до виконання замовлення.

Ми знаємо, що потрібно зробити, щоб Ваше фуршетне весілля в Києві стало по-справжньому відображенням очікувань від подібних заходів.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений