fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Prosto Catering: кращий виїзний кейтерінг в Києві

Prosto Catering: кращий виїзний кейтерінг в Києві

Компанія Prosto Catering пропонує послуги по створенню святкової атмосфери з креативним підходом навіть до дрібниць. Ми організовуємо виїзний кейтерінг в Києві і для великих заходів, і для вузького кола гостей. Кожне замовлення – цілий проект, який готується як твір мистецтва, щоб порадувати своїх клієнтів.

Чому нас рекомендують

Всі, хто замовляв у нас проведення свята, залишаються незмінно задоволені сервісом і організацією. Адже наша команда професіоналів подбала про те, щоб мати безліч переваг:

 1. Виняткова чесність. Ми готові допомогти визначитися з актуальним і оптимальним меню, надати прозорі розрахунки з урахуванням можливостей і побажань клієнта.
 2. Новаторський підхід. Політика компанії включає впровадження модних тенденцій і облік течії сучасності. Це стосується не тільки оформлення, але і рецептури страв, а також організаційних принципів.
 3. Пропонуємо кейтеринг в Києві недорого
 4. Тут стовідсоткова свіжість їжі. Ми розробили чітку схему закупівлі та правильного зберігання продуктів, що використовуються. Для приготування застосовується тільки те, що пройшло перевірку на якість та безпеку.
 5. Ми – професіонали і відрізняємося креативністю, наша команда здатна втілити в життя навіть найскладніші задумки.
 6. Великий і різноманітний вибір меню. Кожен захід передбачає певний тип святкового столу, і ми готові надати різні варіації, адаптовані під Ваші смаки.
 7. Ми любимо деталі, саме з них складається повна і ідеальна картинка події. Погоджуємо кожну дрібницю з замовником і приділяємо увагу нюансам, які, на перший погляд, не грають ролі, але на практиці вони створюють потрібну атмосферу.

Також в “Prosto Catering” є можливість замовити експрес кейтеринг в Києві і отримати організацію торжества в найкоротші терміни. Причому якість послуг гарантовано залишиться на висоті, не дивлячись на підвищену швидкість виконання.

Особливості сервісу

Організація виїзного ресторану для нас стала важливою сферою життя, ми готові вкладатися в кожне замовлення і раді отримувати позитивні відгуки про виконану роботу. Приділяємо особливу увагу святкового столу, який завжди красиво оформлений і накритий смачними стравами. Пропонуємо кілька варіацій формату застілля:

 • банкет;
 • фуршет;
 • кава брейк.

Хоча з “Prosto Catering” можна замовити кейтерінг в Києві в тому вигляді, який бажаєте бачити на святі. Просто узгоджуються деталі, а потім втілюються в життя командою професіоналів, які бажають виконати завдання найкращим чином і на радість Вам.

Скільки це коштує

Фіксованої вартості за послугу не існує, так як кожна урочиста подія має свій формат. Ви вибираєте позиції з прайсу, які хочете бачити на заході, потім йде підсумок чека. Зазвичай він залежить від таких факторів:

 1. Масштаб і тип події (адже весілля на пару сотень чоловік і легкий фуршет на 5 чоловік вдома – вимагають різних витрат).
 2. Локація – від неї залежить, що буде потрібно використовувати для організації, і наскільки складно буде реалізувати всі задумки.
 3. Кількість гостей – дуже важливо для розрахунку загальної суми оплати.
 4. Терміновість (чим швидше треба все зробити, тим це складніше, але ми готові виконати все в кращому вигляді).
 5. Наявність додаткового обладнання (його оренда входить в підсумкову вартість).

Деталі послуг, а також ціни на них Ви можете дізнатися на нашому сайті або зателефонувавши. Ми – найлояльніша кейтерінгова компанія в Києві, і готові враховувати кожне Ваше побажання, щоб створити неймовірну атмосферу на заході.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений