fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Організація виставки: важливі моменти

Організація виставки: важливі моменти

Сучасний бізнес передбачає використання різних методів для залучення уваги потенційної клієнтури. Нерідко організація виставки в Києві стає ключовою подією, яку відвідують важливі гості. Тому повинен бути хороший вибір страв і напоїв, щоб створити сприятливу атмосферу, викликати прихильність людей. Не варто покладатися тільки на користь, винятковість продукції, тут важливо використовувати всі доступні прийоми і замовити кейтерінг в “Prosto Catering”.

Дієвий і доступний варіант організації

Ми пропонуємо схему і створення найбільш вдалого плану заходу. Це однозначно повинно бути смачно, якісно і презентабельно. При цьому ми готові надати професійне кейтеринг обслуговування в Києві, орієнтуючись на бюджет, який готовий виділити сам клієнт. Такий лояльний спосіб ведення цінової політики дозволяє задовольнити уподобання відвідувачів з прийнятними витратами з боку організатора.

Акцент на першому враженні

Часто така подія триває цілий день, тому багато гостей приходять з самого ранку, і організація сніданку для “ранніх пташок” стане дуже приємним жестом з Вашого боку. Для цього відмінно підійде натуральна ароматну каву, а також французька або італійська випічка. Багатьом до смаку перекусити на початку дня міні-сендвічами або замовити пару млинців з улюбленою начинкою.

Час перерви теж рахується

Перерва – завжди вдала ідея, щоб не втомити зайвий раз відвідувачів. Вона може тривати як чверть години, так всі 60 хвилин – на Ваш розсуд. Організація кава-брейку знайшла свої стандарти, але сучасність диктує нам умови,на які можна зважати або ж використовувати їх на свою користь.

Мова про те, що у вільний час багато сучасників воліють робити красиві фотографії солодощів або апетитних закусок для соціальних мереж. Тому ми рекомендуємо завбачливо запропонувати ідеальні презентації на брендованої посуді. Серветки, стаканчики і інші деталі не просто піднімуть Ваш статус в очах гостей, але і зроблять додаткову рекламу компанії.

У нашому арсеналі безліч варіантів частувань на перерву і фуршетний стіл: тістечка, свіжа і ароматна випічка, від якої ніхто не зможе відмовитися, презентабельні сирні, м’ясні, фруктові нарізки, а також порційні салати, тарталетки, канапе і сендвічі. Організація виставки зазвичай передбачає подачу безалкогольних напоїв:

 • чай каву;
 • лимонади;
 • мінеральну і солодку воду.

Хоча за домовленістю можна включити також ігристі вина.

Правильна організація фуршету або банкету – величезна частина справи, в якій кожна деталь повинна бути врахована. У деяких ситуаціях для зручності гостей і уникнення утворення черг біля столу доцільно передбачити обслуговування офіціантами. У Києві ця традиція вже повсюдно застосовується через відчутний підйом іміджу компанії в очах гостей.

Ідеальний фуршет – тільки з “Prosto Catering”

Ми надаємо послуги переважно в Києві, даємо можливість кожному жителю міста співпрацювати з нами і організовувати незабутні продуктивні заходи, не виїжджаючи за межі. Створюємо свіжі враження, сприятливу атмосферу і найсмачніші страви.

Звертайтеся до нас, якщо хочете:

 • організацію події від початку і до кінця;
 • подати дійсно смачні частування;
 • підняти статус компанії в очах запрошених;
 • без клопоту брати участь в подіях разом з іншими;
 • щоб присутні надовго запам’ятали кожен приємний момент виставки;
 • музичний супровід і обслуговування персоналу на високому рівні.

З фірмою “Просто Кейтеринг” дійсно просто! Замовляйте організацію харчування, ми врахуємо всі Ваші побажання і переваги, можемо внести додаткові креативні пропозиції, а також приберемо локацію по завершенню заходу.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений