fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Новорічний корпоратив з ресторанним обслуговуванням

Новорічний корпоратив з ресторанним обслуговуванням

Зимові свята часто несуть за собою безліч клопотів і тривалу підготовку, особливо якщо мова йде про масштабні заходи. Тому все частіше компанії замовляють виїзний новорічний корпоратив з ресторанним обслуговуванням в Києві. З “Prosto Catering” це значно спрощує організацію і дозволяє насолоджуватися подією повними сил і бадьорості.

Чому кейтеринг – це просто

Зазвичай в передноворічні дні місця в ресторанах для проведення корпоративних свят зайняті або коштує чималих грошей. А разом зі стравами, обслуговуванням і сервіровкою чек стає особливо відчутним для кишені. Якщо робити замовлення заздалегідь, то з’являється ризик непередбачених обставин або змін.

З цієї причини кейтеринг на новорічний корпоратив в офісі або на інший вдалою локації може стати оптимальним рішенням. Це виходить економічно вигідно, а іноді навіть дешевше, ніж інші традиційні варіанти. З нашою командою Ви гарантовано отримуєте:

 1. Можливість вибирати ті послуги, якими хотіли б скористатися на святковому банкеті. Відповідно, Ви самі орієнтуєтеся на свої фінансові можливості і потреби.
 2. Широке меню для корпоративів на Новий рік з найвишуканішими і смачними ідеями рецептів від кулінарів вищого класу. Вам потрібно лише вибрати, що хочете поставити на новорічний стіл.
 3. Абсолютно прозорий прайс з адекватними цінами.
 4. Надійність і безпека послуг. Все відбувається строго з дотриманням санітарних норм і правил.
 5. Своєчасно поданий банкет, в обов’язковому порядку, не дивлячись на велику завантаженість в останні дні року, що минає.

Ми піклуємося про Ваш комфорт, тому готові врахувати будь-яке побажання, зроблене до замовлення або після нього. Якщо потрібно, ми можемо зайнятися оформленням, стилізацією і повної організацією свята. У нас немає жорстких обмежень в місці проведення торжества, це може бути:

 • новорічний корпоратив в дитячому садку для дорослих;
 • виїзна вечірка за місто на честь Нового року;
 • тематичний різдвяний банкет з традиційними закусками в офісі.

Не важливо, де Ви хочете провести фуршет, ми зробимо все, що потрібно для гарного настрою, смачних страв і атмосферних фото.

Переваги “Prosto Catering”

Наша компанія надає послуги кейтерінгу тільки на вищому рівні. Співробітники постійно поглиблюють свої знання та підвищують кваліфікацію, застосовуючи навички в справі. Наша основна задача полягає в тому, щоб порадувати Вас настільки, щоб Ви не замислювалися над тим, щоб звернутися до нас в наступній зручній ситуації.

Пропонуємо замовити фуршетное меню на новорічний корпоратив в Києві і переконатися у високому рівні обслуговування і якісному сервісі. Тут зібрані найсмачніші рецепти і найбільш актуальні способи подачі, оформлення, покликані:

 • створювати комфортну атмосферу;
 • підтримувати відмінний настрій;
 • радувати гостей зовнішнім виглядом і смаковими якостями.

З нашими стравами будь-яке свято знаходить яскраві фарби, просто замовляєте і насолоджуєтеся!

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений