fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Новорічний фуршет в Києві

Новорічний фуршет в Києві

Передсвяткова суєта займає багато часу, сил і засобів, так вже заведено в нашій культурі. Але ніхто не відміняв залучення професійних помічників до організації торжества. Адже можна просто замовити фуршет на Новий рік 2021 “Prosto Catering” і ні в чому собі не відмовляти.

Кейтеринг – оптимальне рішення

Кейтерингом на Новий рік сьогодні називають різновид послуги з допомоги в організації святкового столу. Ви самі вибираєте, скільки завдань буде поставлено перед командою, де проводиться банкет, і що на ньому має бути. Головна мета професіоналів полягає в непомітному забезпеченні ідеального торжества.

До переліку доступних послуг входить:

 1. Приготування страв на вибір замовника. Це можуть бути тільки окремі закуски або повноцінний фуршетний сет.
 2. Доставка свіжо приготованої їжі на локацію. Можна домовитися про готуванні деяких процесів на місці, якщо дозволяють умови.
 3. Подача страв на стіл. Є варіант зробити це напередодні початку заходу або поступово оновлювати порожні тарілки, додавати нові смаколики.
 4. Оформлення приміщення, сервіровка. Новорічний фуршет в Києві вимагає створення відповідної атмосфери, і ми можемо запропонувати її створити (з урахуванням Ваших побажань).

Часто клієнти просять організувати корпоратив під ключ, що максимально зручно для них. Не потрібно переживати про дрібниці, професійний підхід компанії зробить все в кращому вигляді за приємною ціною.

Від чого залежить вартість

Цінова політика нашої компанії переслідує демократичні цілі. Ми встановлюємо прайс, де розцінки відповідають якості послуг, що надаються. Кожна позиція оцінюється окремо, тому проведення виїзного кейтерінгу за вартістю відрізняється від того, скільки коштує новорічний фуршет в офісі в Києві. Також на суму чека впливають:

 • кількість гостей;
 • віддаленість місця проведення свята;
 • широту обраного меню;
 • терміновість.

У кожному разі варто окремо обумовлювати перелік послуг і оплату. Ми готові розглянути варіанти, почути Ваші пропозиції, побажання та домовлятися. Для нас найважливіше – це комфорт клієнта і гідний рівень обслуговування.

Ідеальна організація свята – гарантія успіху

Всі професіонали знають, що, які б смачні не були страви, або современние- ідеї проведення, результат залежить тільки від якості організації торжества. І з “Prosto Catering” Вам не доведеться про це дбає. Ми беремо на себе всі нюанси і множинні клопоти:

 1. Меню на новорічний фуршет, страви, вибрані клієнтом, виготовляються з найсвіжіших продуктів з актуальних, перевіреними рецептами. Замовнику не доведеться доставляти їжу для готування, ми це робимо самі.
 2. Локація. Якщо ви не знаєте, де буде святкування, у нас завжди є відмінні варіанти, готові до використання. Вони вже чекають своїх гостей.
 3. Персонал для подачі і підготовки, що володіє навичками ефективної роботи і правильного підходу до справи. Не потрібно завантажувати турботами близьких і подруг, все можуть насолоджуватися смакотою, професійним обслуговуванням і прекрасним інтер’єром, коли є ми.
 4. Підбір посуду і столових приладів на всіх, що підходить під загальний дизайн і ідею. Адже зазвичай складно знайти все це на 30 і більше персон.

При оформленні замовлення ми намагаємося мінімально залучати клієнта в деталі, Ви можете приділити увагу більш важливим речам. Вся наша організація фуршету на Новий рік в Києві спрямована на створення комфортної атмосфери, святкового настрою.

Тому якщо у Вас немає часу або бажання витрачати масу енергії на підготовку до торжества, “Prosto Catering” стане відмінним виходом із ситуації. Ми з задоволенням забезпечимо всім необхідним, що в наших силах, виконуємо всі домовленості і вчасно. Вам же залишається тільки спробувати наш новорічний фуршет в Києві і поділитися своїми враженнями з друзями, в соціальних мережах і з нами особисто.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений