fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Кейтерінг на вечірку

Кейтерінг на вечірку

Організація святкових подій – завжди багатоскладовий і складний процес, що вимагає зусиль і навичок. Тому наші клієнти в Києві все частіше замовляють кейтеринг на вечірку, віддаючи всі турботи і клопоти в руки професіоналів. Без спеціальної підготовки такого рівня заходу буде складно досягти, а якщо і вдасться, то це буде набагато дорожче, ніж звертатися в “Prosto Catering”.

Ви можете з нами зробити свято як на природі, так і в офісі або замовити недорогі закуски для вечірки вдома. У будь-якому випадку, це будуть:

 • смачні страви:
 • красиво оформлений стіл;
 • гідне обслуговування.

Ви можете скористатися готовими ідеями організації торжества або ж запропонувати свій варіант. Ми прислухаємося до побажань наших замовників, тому зробимо все в кращому вигляді саме так, як це подобається Вам і гостям!

Як все відбувається

Деяким здається, що купувати послугу доставки закуски на вечірку в Києві – недоцільна трата коштів. Краще щось купити в магазині і зробити своїми руками. Домашній формат свята теж має місце бути, але якщо Ви хочете організувати феєричний і статусний захід, то ми до Ваших послуг.

Для Вас буде працювати злагоджена команда професіоналів з великим досвідом роботи як на невеликих зборах до 10 осіб, так і для тисячної аудиторії.

Ми склали для своїх клієнтів ідеальне меню, щоб фуршет на вечірку або банкет на свято стало незабутньою гастрономічною подією, в тому числі. Адже практично жодне торжество не може вважатися вдалим без смачних, зовні апетитних страв! Однак це не повний спектр послуг, до них також відноситься:

 1. Допомога в складанні страв, які будуть прикрашати столи і радувати гостей, а також впишуться в формат заходу.
 2. Пропозиції щодо вибору місця проведення події – ми знаємо, де знаходяться кращі локації Києва, і як провести там свято максимально весело. Можна також організувати виїзний ресторан на вечірку на Вашу адресу.
 3. Обговорення та оформлення місця прийому гостей, відповідне тематиці, стилістиці торжества. Підбираються столові прилади, декор, меблі та інше.

Можна замовити послугу під ключ, щоб забути про будь-які свої клопоти, пов’язаних з проведенням святкування. Ми просто разом позначаємо всі пункти, які Ви бажаєте бачити в цей день, а ми повністю готуємо і організовуємо захід по частині створення частувань, атмосфери та інших приємних нюансів.

Чому Вам підходить саме “Просто Кейтеринг”?

Всі люблять події, організовані грамотно і по вищому розряду. Тому банкет на вечірку в Києві підійде абсолютно у всіх випадках – адже це:

 • дуже смачно;
 • гарно;
 • весело;
 • недорого.

Ми націлені на те, щоб співпраця з нашою компанією принесла клієнтам не менше задоволення, ніж саме свято. Вам буде приємно мати з нами справу, так як ми:

 • відповідально ставимося до кожної поставленої задачі – Вам не обов’язково контролювати кожен етап підготовки (тільки за бажанням);
 • вельми виконавчі і ідейні (готові запропонувати творчі нетривіальні рішення);
 • своєчасно надаємо всі послуги, відрізняємося оперативністю і швидкістю реагування на можливі зміни в планах;
 • любимо створювати атмосферу гарного настрою;
 • працюємо з готовністю догодити і чуйністю до кожного.

Замовляйте кейтеринг на вечірку в “Prosto Catering” – побалуйте себе і своїх гостей новими яскравими емоціями, враженнями і крутими фотографіями! Ми позбавимо Вас від турбот і подаруємо прекрасний настрій, смачну, безпечну їжу, яка приємна оку.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений