fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Як правильно організувати весільний банкет і скласти для нього меню

Як правильно організувати весільний банкет і скласти для нього меню

Весільні традиції змінюються відповідно до вимог сучасного світу. Так, наприклад, раніше популярним було проведення святкового банкету в ресторані, а зараз ресторан може бути там, де ви побажаєте. Така послуга, як кейтеринг в Києві, дозволила розширити можливості вибору локацій для святкування весіль. Але якщо раніше в підборі страв допомагали співробітники закладів, то тепер питання, як правильно організувати весільний банкет і скласти для нього меню в Києві, більш ніж актуальне.

У чому труднощі планування весілля поза рестораном?

Немає привидів сумніватися в тому, що банкет — один з найважливіших елементів будь-якого весілля. Це також один з найделікатніших і часом суперечливих аспектів, який потрібно спланувати і бездоганно провести. Парам, які складають меню для весілля на 20 осіб або більше, необхідно не тільки визначити, яку кулінарну феєрію вони хочуть запропонувати своїм гостям, а й взяти до уваги різні смаки, потенційну харчову алергію, спеціальні дієти запрошених та інше. Це може викликати певну нервозність.

Банкетне меню для весілля: правила складання

Виїзний банкет від Prosto Catering стане приємним і розслабляючим заходом. Наша філософія проста: це — важливий для вас день, тому вам повинно сподобатися створювати меню своєї мрії. Ми розуміємо ваше бажання організувати все так, щоб ваші друзі і сім’я залишилися задоволені смачними і гарними стравами, які їм запам’ятаються. Але щоб це було так, потрібен професійний підхід, тому ось наші головні рекомендації по складанню ідеального весільного меню:

 • Розрахуйте кількість їжі. Зберігайте баланс, розробляючи банкетне меню на весілля в Києві, щоб їжі не було занадто багато або, навпаки, гості не залишилися голодними. Виходите з кількості запрошених і скористайтеся консультацією досвідчених співробітників Prosto Catering.
 • Запропонуйте різноманітність. У нас є закуски і основні блюда, які для зручності розділені на м’ясні, з птиці, рибні та вегетаріанські. Головне зберегти баланс, пропонуючи гостям ті чи інші частування, щоб ніхто не залишився в результаті голодним.
 • Продумайте меню для весільного банкету з урахуванням особливостей гостей. Наприклад, варто дізнатися чи є у когось алергія, харчові або релігійні уподобання в їжі. Для таких запрошених варто скласти окремий перелік страв.
 • Враховуйте стиль обслуговування. Вибираючи, наприклад, меню для весілля на 30 осіб, подумайте, чи буде ваш захід традиційним зі столами та сидячими місцями? Можливо, ви оберете більш невимушений стиль шведського столу або комбінований сервіс з сервірованими тарілками, які подаються разом з парою закусок. Не забувайте, що різні стилі обслуговування вплинуть на ваш бюджет — іноді значно. Наприклад, обід з сервіровкою повинен включати одного офіціанта на 10-12 гостей, тоді як для фуршету зазвичай потрібно співвідношення офіціантів і гостей 1:25. Шведський стіл пропонує більше варіантів закусок, а гостям надається можливість вибирати, що їм більше сподобалося. З іншого боку, блюдо на тарілці має більш вишукану подачу, але обмежена величиною порції і вибором їжі. Насправді тут немає вірної або невірної відповіді. Вибирайте тільки те, що відповідає вашому бюджету і видається слушним в залежності від весільної атмосфери, яку ви намагаєтесь створити.

Prosto Catering — професійна організація виїзних банкетів в Києві

Якщо ви мрієте про оригінальне весілля, то ваші можливості безмежні. Вам просто потрібен правильний організатор таких заходів, який професійно складе меню для весілля на 40 осіб або більше і візьметься за реалізацію ваших ідей в комплексі. Обирайте компанію Prosto Catering. Ми працюємо на цьому ринку послуг вже давно і є одними з небагатьох, у кого це дійсно добре виходить. Ми пропонуємо:

 • величезний вибір страв на будь-який смак (включаючи весільний торт);
 • заслужених шеф-кухарів та кваліфікованих офіціантів;
 • дизайнерське оформлення залу і столів відповідно до тематики весільного заходу;
 • тільки позитивні емоції і відмінний результат.

Отже, якщо ви хочете створити абсолютно унікальне, супер персоналізоване весілля в Києві, обов’язково зателефонуйте нам і дозвольте Prosto Catering зробити ваше свято незабутнім.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений