fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Як і чому важливо організувати корпоративне харчування для співробітників?

Як і чому важливо організувати корпоративне харчування для співробітників?

На сьогоднішній день корпоративне харчування для співробітників — це не просто безкоштовні обіди, а ще й створення умов для взаємодії та обміну ідеями, що дозволяє колегам проводити час разом. Організація харчування в офісі в Києві може сприяти залученості співробітників, підвищенню їх продуктивності та породити дух товариства на робочому місці. Немає кращого способу висловити свою вдячність за роботу, ніж смачна їжа.

Особливості корпоративного харчування для співробітників

Організація корпоративного харчування на підприємстві в Києві особливо актуальна в сучасному світі. Межі робочого часу і домашнього життя людей стають все більш розмитими. Це реальність: багато хто з нас проводять більше часу з колегами, ніж з родиною.

Співробітники часто нарікають на те, що громадські їдальні швидкого харчування пропонують нудну їжу і застаріле меню. Кулінарне різноманіття має велике значення в щоденному харчуванні. Наша мета — надати вашій бізнес-команді можливість відчути, що вони їдять в новому крутому ресторані кожен раз, коли сідають заломлювати хліб зі своїми колегами. Ми не можемо придумати кращого способу задовольнити їх, чим спокусити різноманітністю кулінарних пропозицій.

В меню Prosto Catering можна вибрати:

 • перші страви;
 • другі страви з рибою і різними видами м’яса;
 • салати;
 • різноманітні гарніри;
 • вегетаріанські готові страви;
 • десерти з невеликою калорійністю і низьким вмістом цукру.

Переваги співпраці з професійною кейтеринговою компанією

Доставка їжі для співробітників організацій в Києві — одне з наших напрямків роботи. Важливо вибрати фірму, що займається кейтерингом, яка не орієнтована на підтримку норми свого прибутку за рахунок здоров’я і благополуччя ваших колег. Ми в свою чергу пропонуємо такі послуги, як:

 • Допомога в розробці та реалізації програми харчування з упором на здорову їжу.
 • Створення індивідуального плану харчування, що складається з різноманітних страв ресторанної якості, адаптованих до вашого бюджету, дієтичних обмежень і унікальних потреб.
 • Індивідуальна упаковка кожного блюда.

Професійна організація харчування для співробітників — наша повна відповідальність. Ми виконуємо таку роботу під ключ, тому займаємося плануванням всього меню, пропонуємо сезонний вибір страв і забезпечуємо доставку кожного замовлення при оптимальній температурі і відповідно до встановленого графіка. Чи плануєте ви запустити програму корпоративного харчування в своєму офісі? Зв’яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші пропозиції.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений