fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Гала-вечеря: організація і проведення торжества

Гала-вечеря: організація і проведення торжества

Гала-вечеря – особливий формат організації торжества, який багатьом не до кінця зрозумілий. Можна сказати, що це діловий захід, що вимагає особливої ​​уваги до статусності, дорожнечі і якості сервісу. Гостями таких подій часто стають високопоставлені, впливові й заможні люди, які знають ціну хорошому проведенню часу.

Принцип проведення

Складність такого формату святкового заходу полягає в тому, щоб:

 • забезпечити гостям кращий посуд;
 • подати на столи найдорожчі і витончені страви, напої;
 • створити неперевершену атмосферу і обстановку;
 • надати всілякі послуги для комфорту і підкреслено високого рівня сервісу.

Тому рекомендується подумати над тим, щоб замовити гала-вечір в Києві у команди професіоналів, які точно не упустять жодну деталь. Це компанія “Просто Кейтеринг”, готова організувати урочистий виїзний банкет або проведення фуршету краще, ніж може запропонувати більшість хороших ресторанів. Секрет полягає в тому, що ми точно знаємо, як повинен виглядати гала-вечір, чим він відрізняється від стандартного новорічного святкування або весілля. Головний критерій – це розкіш, а також ексклюзивність, плюс обов’язкові розважальні елементи заходи (зазвичай це виступи, де нерідко в програму включені і гості).

Що ми пропонуємо

Для нас організація кейтерингу в стилі гала-вечеря не є рядовим стандартним замовленням, яке виконується за шаблоном. Ми творчо підходимо до кожного завдання, виконуємо його на совість і з максимально професійним підходом. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте:

 • якісне обслуговування;
 • ретельно розроблене меню;
 • кращі рецепти страв на вибір – розроблені і перевірені висококласними кухарями;
 • детально продуманий кейтеринг в стилі гала-вечіру.

У Києві безліч компаній пропонує послуги з організації як масових заходів, так і вечорів у вузькому колі друзів. Але тільки з “Просто Кейтеринг” Ви зможете по-справжньому зробити максимально позитивне враження на гостей, створити правильну атмосферу і дуже грамотно провести масову подію. Це буде незабутній час з масою фотозон і красивих локацій, де запрошені зможуть фотографуватися, робити ефектні відео і викликати схвалення у своїй аудиторії в соціальних мережах.

Формат заходу

Організація гала-вечері в Києві майже завжди передбачає масову урочисту подію, яка виглядає дуже дорого і вишукано. Для цього використовуються різні ефекти, потрібен дрес-код, застосовується шикарне оформлення і найсучасніші способи розваги. Але формат частувань може відрізнятися – кожен замовник вибирає, яким чином буде відбуватися прийом їжі, але зазвичай передбачається класичний урочистий варіант.

За Вашим бажанням, можна використовувати готове меню, спеціально розроблене для таких грандіозних заходів. Це концепція, максимально адаптована для такої події, яка передбачає:

 • особливо смачні поєднання продуктів;
 • зручність вживання (адже люди приходять на такі вечори в дорогих і стильних образах, які не хочуть забруднити);
 • неймовірно презентабельну і апетитну, а іноді і ефектну подачу.

Організація гала-вечері в Києві – це велика відповідальність для нас як для кейтеринговой компанії, однією з цінностей якої є безпека. Ми пропонуємо нагодувати величезну кількість людей і гарантуємо стовідсоткове дотримання санітарно-гігієнічних норм під час вибору, зберігання, готування та доставки їжі. Кожен працівник обов’язково має медичну довідку про здоров’я, особливо якщо контактує зі стравами.

Ми намагаємося зробити все для того, щоб клієнт міг без клопоту замовити гала-вечерю і залишатися спокійним за виконання завдань. Ми готові врахувати кожне Ваше побажання і внести оптимальні пропозиції, якщо є труднощі в прийнятті рішення. Наші фахівці мають великий досвід роботи, знаннями, які допомагають кожному замовнику отримати бажаний формат і досягти поставленої мети.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений