fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Фуршет на роботу в день народження

Фуршет на роботу в день народження

Святкування урочистості з колегами в офісі – відмінна традиція, яка іноді вимагає занадто великих витрат ресурсів. Але якщо замовити фуршет на роботі на день народження в “Prosto Catering” (Київ), то більшу частину складнощів можна вирішити. Ми пропонуємо за ті ж гроші, що Ви витратите на підготовку, закупівлю, замовлення їжі, приготувати і доставити смачні страви від шеф-кухарів. Гарантуємо свіжу їжу, гарне оформлення і своєчасну доставку.

З нами будь-яке свято веселіше

Кому не хочеться мінімальними зусиллями створити веселий настрій і викликати у гостей незабутні позитивні емоції! Саме цим ми і займаємося – організовуємо святковий стіл так, як не зробите Ви. Клієнту залишається тільки отримувати задоволення від кожної закуски і сприятливої атмосфери. Нам це завжди вдається, тому що:

 1. Ми привозимо фуршет в офіс на день народження вже давно – досвід роботи великий, і ми можемо передбачити всі нюанси.
 2. Незважаючи на наш професіоналізм, ми враховуємо кожен найменший побажання клієнта.
 3. Наше меню постійно розширюється, оновлюється і актуалізується відповідно до світових тенденцій в кулінарії і кейтерінг.
 4. Для нас свято – це ціла наука, що складається з дрібних деталей, і ми впевнені, що можна створити неймовірну атмосферу та оформлення з нашими смачними закусками на будь-який локації.
 5. Ми відкриті до побажань і свіжим ідеям, які черпаємо з різних джерел, а також – від наших дорогих замовників.
 6. Фуршетний стіл в нашій компанії – твір мистецтва, в який вкладається творчий потенціал, повний набір знань і навичок, а також величезне бажання команди виконати завдання якісно.

Ми завжди дотримуємося санітарно-гігієнічні вимоги, стежимо за свіжістю продуктів і використовуємо тільки перевірені смачні рецепти. Ви можете ознайомитися з фотографіями наших страв та робіт перед тим, як їх замовляти, щоб повністю розуміти, чи відповідають вони очікуванням. Є можливість індивідуального підходу до розробки і рецептурою.

kanape 1 - Фуршет на роботу в день народження

Що ми пропонуємо

Якщо Ви хочете зробити ідеальний фуршет на роботу в день народження в Києві, хочете здивувати колег і зробити справжнє свято, можете розраховувати на нас. Ми готові:

 • приготувати неймовірно смачні канапе, брускетти, тарталетки ресторанного рівня і доставити їх в найкоротші терміни;
 • придумати нестандартне оформлення і тематику вечірки;
 • підібрати меню відповідно до концепції свята;
 • надати обслуговування (при необхідності);
 • запропонувати ідеї організації і страв, які справляють враження і запам’ятовуються.

З “Prosto Catering” будь-якийфуршет на ювілей на роботі перетворюється на подію, яка хочеться запам’ятати. Адже це буде однозначно:

 • просто;
 • дуже смачно;
 • якісно;
 • своєчасно;
 • красиво, стильно, сучасно;
 • недорого;
 • незабутньо.

Наша команда працює злагоджено, організовано, оперативно і професійно. Одна з важливих завдань працівників – непомітне, але ефективне виконання обов’язків. Тому Вашій увазі – тільки свято, веселощі і смакоту!

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений