fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Доставка закусок в офіс на день народження

Доставка закусок в офіс на день народження

Будь-яке свято має бути веселим і невимушеним для всіх. Тому тепер доставка закусок в офіс на день народження в Києві від “Prosto Catering” – ідеальна можливість відзначити торжество без зайвих турбот. Команда професіоналів організовує святковий стіл зі смачними різноманітними стравами і унікальним стильним оформленням.

Чому це актуально?

У наш час вже відходить традиція, коли тільки гості відчували себе комфортно під час торжества, а його винуватці або друзі-організатори дбали і піклувалися про все. Тепер є можливість зробити замовлення як для колег, так і для дитячого фуршету, який доведеться всім до смаку і не зажадає зайвих зусиль. У цього рішення є безліч переваг:

 1. Підсумковий чек не сильно відрізняється від витрат на самостійне приготування закусок.
 2. Залучення до роботи професійних кулінарів, кондитерів та кухарів.
 3. Впевненість в дотриманні всіх санітарно-гігієнічних норм (що особливо актуально, коли кожен приносить свою страву, і умови готування не завжди відомі).
 4. Своєчасна доставка їжі і її оформлення на столі з урахуванням особливостей урочистості та світових тенденцій.
 5. Такі фуршетні закуски на роботу на день народження або інше свято складно приготувати в домашніх умовах в стислі терміни. Вони створені майстрами і дійсно здатні здивувати гостей актуальністю, смаковими якостями.
 6. Клієнти можуть вибирати з великого меню то, що хочуть бачити на столі, вносити свої корективи або ж повністю довіритися досвіду фахівців.

Найголовніше, що в “Prosto Catering” враховують кожне побажання замовника. Ми орієнтуємося не просто на виконання своїх завдань, а ще й беремо до уваги потреби гостей і господарів. Звертаючись до нас, Ви замовляєте не тільки їжу, а разом з нею святковий настрій і незабутні емоції від особливої атмосфери.

Чому наші клієнти рекомендують “Prosto Catering”?

Організація харчування на торжество – велика частина справи і загального настрою. Так повелося, що саме страви здатні вплинути на післясмак від свята. Тому ігнорувати такий важливий фактор не рекомендується, якщо Ви маєте намір порадувати своїх гостей. Ми готові допомогти в цьому питанні і пропонуємо навіть холодні закуски на дитячий фуршет:

 • тарталетки;
 • канапе;
 • шпажки та інше.

Ви можете підійти до розробки меню грунтовно і розділити стіл для дітей і дорослих, щоб напевно догодити всім. Адже якщо представникам молодшого покоління сподобалося на святі, це вже можна вважати відмінною роботою. Для них передбачені цікаві варіації закусок, які:

 • дуже апетитно і цікаво виглядають;
 • зручно вживаються в їжу;
 • мають відмінні смакові якості;
 • створені як корисне і правильне харчування з використанням максимальної кількості здорових інгредієнтів.

Для дитячого фуршету у нас є спеціальні пропозиції, які Ви можете підібрати, виходячи з харчових переваг кожної дитини. А ми подбаємо про те, щоб малюки і підлітки залишилися задоволеними їжею і подачею.

furshetik - Доставка закусок в офіс на день народження

Чому саме ми?

Наша команда складається з людей, не тільки підготовлених до виконання своїх завдань на найвищому рівні, кожен з них горить бажанням створити для клієнта справжнє свято. Саме цей внутрішній настрій не обмежує нас сухим виконанням домовленості, а допомагає творчо підходити до кожної окремої ситуації.

Щоб це перевірити, Ви можете замовити закуски для фуршету на день народження в Києві, щоб раз і назавжди розібратися, подобається кейтеринг чи ні. Ми зі свого боку зробимо все, щоб для замовника все було просто, смачно і недорого.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений