fbpx
Сумма: грн
Ваш заказ успешно оформлен

Банкет на Новий рік

Банкет на Новий рік

Святкування новорічного торжества знайшло загальноприйняті традиції. Але час йде, і тепер об’ємні завдання по організації і приготування столу покладають на плечі професіоналів. Вже не потрібно залучати подруг, знайомих, щоб нарізати салати, оформити стіл і подати закуски.

Можна замовити виїзний банкет на Новий рік в “Prosto Catering” і забути про турботи, втоми під час загальних веселощів. Висококласне обслуговування зробить свято феєричним, яскравим, повним натхнення на весь наступний рік. Гості залишаться задоволені, Ви отримаєте можливість відпочити разом з ними і зробити багато ефектних фото на пам’ять.

Чому catering такий популярний

Кейтеринг виявився настільки зручним і фінансово вдалим рішенням, що багато компаній користуються цими послугами для проведення самих різних заходів. Його можна замовити на будь-яку локацію, придумати краще оформлення і не турбуватися про час. Адже знайти хороше місце проведення недорого, де обслуговування включено, стає все складніше в міру наближення до зимових свят.

Але при виборі організації, що надає послуги кейтерингу на Новий рік, важливо підібрати кращих. Команда “Prosto Catering” не допустить, щоб Ваш настрій було чим-небудь зіпсовано в знаменний день, забезпечить:

 1. Смачні страви на Ваш вибір з великого меню новорічного банкету. Кожне з них готується шеф-кухарями високого класу по найсмачнішим рецептами і дотриманням всіх санітарних вимог.
 2. Оригінальна і запам’ятовується оформлення святкового столу, яке підкреслить приємну, веселу атмосферу.
 3. Високопрофесійне обслуговування.
 4. Можливість вибору послуг при оформленні замовлення.
 5. Своєчасну доставку і подачу.

Для нас організація банкету на Новий рік в Києві – спосіб довести свій професіоналізм. Ви захочете частіше залучати нашу команду до організації вечірок, конференцій і виїзних зборів. Замовляйте наші послуги і переконайтеся в нашій надійності і відповідальності.

Які можливості відкриває кейтеринг

Якщо Ви вирішили замовити новорічний банкет 2021 на корпоративне торжество, не хочете обмежуватися салатом і пляшкою шампанського, то Вам потрібні ми! Послуги компанії обійдуться приблизно в ту ж ціну, що і самостійно приготований фуршет. А іноді місце в ресторані і підготовка столу виходять навіть дорожче.

Можна розробити банкетне меню на Новий рік, виходячи із загальної тематики оформлення. Замовники часто подають ідеї декору, проговорюються основні моменти, після чого створюється ідеальний завершений і повноцінний дизайн приміщення. У ньому гармонійно все – від дрібних прикрас до сервіровки.

Ми організовуємо новорічні корпоративи в форматі банкетів в Києві так, щоб клієнти надовго запам’ятали цей день. Він наповнений яскравими емоціями, враженнями та безліччю смакоти. Ми все продумали за вас:

 1. Наш сервіс абсолютно ефективний, але непомітний. Головний принцип – не привертати уваги.
 2. У складі команди працюють тільки ті люди, які люблять свою справу.
 3. Вартість відповідає якості. Ви отримуєте те, чого очікуєте, за обумовлену суму.

Ми забезпечуємо своєчасну доставку страв, які подаються свіжими – як гарячі, так і закуски. Ви будете приємно здивована, наскільки легко і приємно з нами мати справу.

Онлайн заявка

  Замовити зворотній дзвінок

  Ваш запит успішно відправлений